Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
Sprzedaż zakończona 2025-02 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Samochód świeżo sprowadzony z Francji od 1-wszego właściciela przez nasz salon.
Zarejestrowany w Polsce,
Ekonomiczny i dynamiczny silnik benzynowy 1,6 T o mocy 170KM,
Pełna historia serwisowa . Faktury za przeglądy, rejestr inspekcji państwowych z Francji, zdjęcia sprzed importu.
Kompletna dokumentacja: 2 kluczyki, instrukcje, książka serwisowa itp.
Samochód bezwypadkowy. Absolutnie oryginalny lakier na wszystkich elementach blacharskich. (lakierowane zderzaki na naszym serwisie - estetyka)
Bogata wersja wyposażenia Elite : Alufelgi 18", multifunkcyjna skórzana kierownica, skórzane podgrzewane i wentylowane, regulowane elektrycznie z pamięcią fotele sportowe, dostęp bezkluczykowy, tempomat, komputer pokładowy, elektryczny ręczny z funkcją HSA, 4x elektryczne szyby,elektrycznie otwierana tylna klapa, elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane lusterka boczne, radio Intellilux 900 z nawigacją i bluetoothem, czujnik deszczu, czujniki parkowania przód+tył, kamera cofania, czujniki ciśnienia w oponach, , lusterko wewnętrzne światłoczułe, ABS, ESP, TC, itp.
Samochód po 100 punktowej weryfikacji, i przeglądzie na naszym serwisie.
Wymieniony ROZRZĄD , olej, filtry , świece , elementy zawieszenia , 2 nowe opony wielosezonowe.
Pięknie utrzymany , nie wygląda na swój przebieg.
Wyjątkowy egzemplarz.
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana - zostaw swój samochód w rozliczeniu.
POLECAMY !
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Dixi-Car drugim dealerem w Polsce!
01.2025
Dixi-Car drugim największym dealerem KGM - SsangYong - BAIC w Polsce. Mieszkańcy Warszawy i Mazowsza kupują nasze samochody. Ile? W 2024 roku tylko z naszego salonu wyjeżdżało po 20-50 sztuk miesięcznie. Marki motoryzacyjne nowe w Polsce. Ale czy tyle osób mogłoby się mylić?
Gwarancja 5 lat na auta z Chin i Korei to jedno. Jednak wybór człowiek podejmuje po dotknięciu samochodu w salonie i po jeździe próbnej. Były to w 2024 roku decyzje na 'Tak'.
W Warszawie jest już cztrech dealerów BAIC. W 2024 roku byliśmy Top 1 dealerem w stolicy. Jako pierwsi wchodziliśmy na Mazowszu w nasze marki. Słyszeliśmy od klientów, że "z wami przynajmniej jest o czym porozmawiać".
Stoimy na pudle - z wymagającym (bariera językowa), nowym w Polsce produktem. Który jednak możemy z czystym sumieniem polecić.