Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
Sprzedaż zakończona 2024-04 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Samochód sprowadzony do Polski w 2018r.
2 właścicieli od nowości,
Kompletna dokumentacja: 2 kluczyki, instrukcje, książka serwisowa,
Ekonomiczny i dynamiczny silnik 1.25 o mocy 85KM,
Bogata wersja wyposażenia: felgi aluminiowe, ledowe światła do jazdy dziennej, multifunkcyjna skórzana kierownica, radio cd, mp3, bluetooth, usb, aux, elektrycznie regulowane lusterka, elektryczne szyby przednie, klimatyzacja manualna, komputer pokładowy, ABS, ESP, TC, 6xAirbag itp.
Samochód po 100 punktowej weryfikacji, usprawnieniach i przeglądzie.
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana - zostaw swój samochód w rozliczeniu.
3 miesięczna Ochrona serwisowa.
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana - zostaw swój samochód w rozliczeniu.
POLECAMY !
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Najdłużej działający Autoryzowany Serwis OPEL w Warszawie
03.2025
Wydaje się, że Dixi‑Car jest najdłużej działającą obecnie Autoryzowaną Stacją Obsługi OPEL w Warszawie. Doświadczenie załogi ma ogromne znaczenie. Szczególnie w serwisie znajomość marki, jej niuansów, wpływają na jakość, szybkość i skuteczność.
I temat dotyka tak umiejętności skutecznej naprawy za pierwszym razem, ale przede wszystkim doświadczenia diagnostycznego, działań prewencyjnych, umiejętności pozyskania części, gdy w fabrykach są czasowe braki, dbanie o terminowość.
Dixi-Car działa pod tym samym zarządem od ponad 25 lat, duża część zespołu jest z firmą od samego początku, tj. roku 1998.
Byliśmy stabilnym serwisem Opla we współpracy z koncernem General Motors, PSA, a teraz Stellantis. Napawa nas to dumą.
Jednocześnie idziemy z duchem zmian w motoryzacji. Od 2023 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem koreańskiej marki Ssangyong by KGM, a od początku 2024 r. także chińskiej marki BAIC.