
Przejrzyj pytania zadane naszemu serwisowi.
Na pytania odpowiedzieli Doradcy Serwisu Opel Dixi‑Car.
Witam, czy w oplu dokladnie astra j ktora posiada jeszcze 1,5 roku gwarancji i ma przejechane 22 tys. Km. Moge wymienic sprezyny zawieszenie w celu jego obnizenia ? czy moze jednak bedzie skutkowac to utrata gwarancji ? Czy jesli jest taka mozliwosc trzeba by wymiane ta robic w aso ? Sprezyny renomowanej firmy krotsze od fabrycznych o 40mm, z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.
Naprawy w okresie gwarancyjnym należy zlecać w ASO, wykonywać je na częściach oryginalnych GM, aby gwarancja na dane podzespoły była zachowana.
Elementy zawieszenia Astry IV w sklepie Dixi
Czy istnieje możliwość montażu drążka Watta w Astrze IV sedan odebranej 9 09 2013 i jaki byłby koszt takiej operacji. Zauważyłem, dzisiaj w salonie Opla, auto identyczne (wersja nadwozia i silnik) jak moje (wersja Active a ja mam Business) z drążkiem Watta.
Ogólnie takich przeróbek nie praktykujemy poza fabryką. Należy sprawdzić na stanowisku warsztatowym Pana egzemplarz i dalej potwierdzić otwory technologiczne/możliwość montażu z tyłu zawieszenia na te poprzeczne drążki. Zatem zapraszamy na spr. do najbliższej Panu stacji OPLA.
Elementy zawieszenia w naszym sklepie
Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.
Serwis wg modelu: Astra, Corsa, Grandland X, Insignia, Mokka, Dostawcze Opel, Elektryki, Berlingo/Doblo/Partner
Pytania wg modelu
Astra III
Vectra B
Vectra C
Astra V
Astra IV
Astra II
Astra I
Insignia
Corsa D
Corsa C
Corsa B
KARL
Meriva A
Meriva B
Mokka
Agila
Zafira C
Zafira B
Zafira A
Omega
Frontera
Wszystkie modele
Dixi-Car Plaza pierwszym dealerem KGM w Polsce!
02.2026

Dixi-Car Plaza pierwszym dużym dealerem KGM - SsangYong w Polsce. Mieszkańcy Warszawy i Mazowsza kupują nasze samochody. Ile? W 2025 roku tylko z naszego salonu wyjeżdżało po 10-15 egzemplarzy SsangYongów miesięcznie. Marki motoryzacyjnej nowej w Polsce. Czy tyle osób mogłoby się mylić?
Gwarancja 5 lat na auta z Korei to jedno. Jednak wybór człowiek podejmuje po dotknięciu samochodu w salonie i po jeździe próbnej. Były to w 2025 roku decyzje na 'Tak'.
W Warszawie jest dwóch dealerów KGM (dodatkowo jeszcze dwa autoryzowane serwisy). W 2025 roku byliśmy Top 1 dealerem w stolicy i Top 1 dużym dealerem w Polsce. Jako pierwsi wchodziliśmy na Mazowszu w markę SsangYong by KGM. Słyszeliśmy od klientów, że "z wami przynajmniej jest o czym porozmawiać".
Stoimy na pudle - z mniej znanym w Polsce, choć bardzo trwałym, produktem. Który możemy z czystym sumieniem polecić.